| Watermelon99 a întrebat:

Bună tuturor kiss vreau să îmi spuneţi cât mai multe filme cu vampirii pe care le-aţi vizionat şi voi. Nu contează că sunt horror, comedie etc. Contează să fie cu vampirii love struck
Mulţumesc, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Acestea sunt filmele cu vampiri, pe care le-am văzut (nu în această ordine) :
¤Twilight
¤New Moon
¤The Vampire Diaries
¤Blade 2
¤True Blood
¤Blood: The Last Vampire
¤Queen of the Damned
¤Eclipse
¤Blade: Trinity
¤Underworld: Evolution
¤Underworld: Rise of the Lycans
¤The Little Vampire
¤Vampire Diary
¤Lifeforce
¤The Forsaken
Mai multe filme cu vampiri, aici : http://www.tpu.ro/......mai-multe/
http://www.tpu.ro/filme/buna-ce-filme-cu-vampiri-stiti/
Urmează să mai vizionez câteva.

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Twilight
Vamps
The Moth Diaries
Dark Shadows
Blade (seria)
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Fright Night
Cirque Du Freak: The Vampire's Assistant
Let Me In

| Omulambitious a răspuns:

Cateva filme ce le-am vazut: The Vampire Diaries, Underworld, Skinwalkers, Priest, Dracula(mi-a placut cel mai mult), Dark Shadows

| iLoveMusic01 a răspuns:

" Bona mea e un vampir ", " Twilight" ( toate filmele, in total sunt 4 cred, "The Vampire Diaries" si "True Blood". Funda? :*