| Inejbrekker a întrebat:

Buna. Vazusem acum ceva timp un film. Nu e foarte vechi dar nu imi amintesc cum se numeste. Un baiat e trimis la o școală cu internat unde isi întâlnește colegul de camera, un pusti bogat. Tatal baiatului bogat dispare si baietii astia doi, împreună cu o fata a carei tata e politist si inca un copil care construiește chestii fac echipa sa-l gaseasca pe tatal disparut. Parca era vorba de un artefact furat, o vaza ceva, nu mai stiu... Filmul e in germana si tin minte ca numele e format din inițialele copiilor. Stie cineva cum se numeste?

1 răspuns:
| gellalbie4ever a răspuns:

Nu și când găsești să mă anunțați și pe mine, mi se pare interesant!