| albinuta2 a întrebat:

Cum se numeste serialul cu 2 surori gemene una bogata si una saraca care sa intalnesc dupa(20 de ani parca ) hotarasc sa fac schimb de vieti cea bogata incearca sa-si cauta parinti adevarati si dupa aceea dispare, iar cealalta (cea saraca ) este ajutata de iubitul surori sale sa-si gaseasca sora si familia! P.S. si parca a fost furat un LAPTop in ceare era un filmulet sau asa ceva de catre un politist! Cine imi spune cum se numeste serialul primeste funda!:*

Răspuns Câştigător
| crystina225 a răspuns:

Vrazygemenele cred ca asa se scrie

6 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Pe ce post?

| albinuta2 explică:

Nu nu e vraji-gemenele este online si nu sunt vrajitoare sunt brunete si ochi verzi parca

| albinuta2 explică:

L-am gasit este The Lying Game multumesc pentru ajutor oricum voi oferi funta cristinei pentru ca totusi a dat un raspuns chiar daca nu a fost cel bun

| XoXoPixii a răspuns:

Vrăji-gemenele

| XoXoPixii a răspuns:

Mai este unul, dar nu știu cum se numește thinking

| Ştefan_Adrian_1998 a răspuns:

The lying game se numeşte