| Desenelecopilarieiro a întrebat:

Bună verișoara mea e născută în 2007 și ea a prins desenele următoare: ed edd și Eddy, viata cu Louie, dragonul american, taz mania, animaniacii, copii de la 402, yakari, familia tofu, cei cu Andy, zâmbetul lui sharon, rugrats și multe altele nu mai țin minte ce mi-a spus ca să mai uitat când era mica dar na, și care sunt desenele din copilăria voastră vorbesc din cei din 2007 adică voi leati prins? Eu sunt din 2015 și nu am prins multe desene și

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Billy and Mandy, Courage, Gravity Falls si restul desenelor de pe CN pe la inceput, tin minte.

2 răspunsuri:
| gellalbie4ever a răspuns:

Pe lângă discovery eu mă uit numai la desene animate: De ce nu-mi spui tu ce desene ai vizualizat ca să nu ți le mai spun și eu?
Eu îmi aduc aminte de:
Scooby Doo Franchise
Spiderman
Batman
Billy And Mandy
Samurai Jack
Yin Yang Yo
Chop Socky Chooks,
hero108,
Shuriken School,
LEGO NijaGO,
Cramp Twins,
CodeName:Kids NexT Door,
Redwall,
master raindrop,
totally spies,
power rangers( vezi și super sentai) Makai Knights, Kamen Rirders
Jimmy Cool,
Johnny Test,
Generator X,
Saturday Family,
Bibi Blocksberg,
Teen Titans,
Chowder
Camp Lazlo
W.I.T.C.H.

| bogdycounter a răspuns:

Majoritatea desenelor animate pe care le urmaream acum fie au o versiune foarte diferită fie mai există pe anumite site-uri sau YouTube. Lista ar fi foarte lungă.