| Temari95 a întrebat:

voi ce alegeti dintre Twilight, The Vampire Diaries sau True Blood?

Răspuns Câştigător
| bngthtbx a răspuns:

Categoric The Vampires Diaries :X

7 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

House MD

| GusWaters a răspuns:

Toate labele astea triste cu vampiri sunt gay.N-ati putea si voi sa va uitati la niste filme sau seriale mai de oameni normali!?

| bngthtbx a răspuns:

Categoric The Vampire Diaries :X

| Gheorge1833424 a răspuns:

Twilight...a avut o poveste frumoasa si merita vazut

| Temari95 explică:

Si eu cred ca ii mai bun The Vampire Diaries astept si alte pareri:d!

| oana810 a răspuns:

Eu m-am uitat doar la vampire diaries si la true blood.pot sa zic ca amandoua sunt frumoase dar desi vampire diaries este mai fascinant le ia o jumatate de luna pana apare un episod

| Diana_Maria_Tihulca_1996 a răspuns:

Eu pana acum am vazut doar twilight si the vampire diaries dar sa stii ca sunt super tari filmele trebuie sa le vezi love struck