| mariusrvar01 a întrebat:

Bună, vreau să găsesc acest film.
Băiatul este un cântăreț celebru. Fata principala și prietena iei au fost la concertul lui. Fata se îndrăgostește de băiat, dar ia este prea încrezuta. Fără să știe că ia îl iubește, el se căsătorește cu o altă fată. Fata se îmbolnăvește și iese sânge din gură. Înainte ca fata să moară, ia le cere prietenei iei sa-l vadă pentru ultima dată. După ce a vizitat fata, tipul dă un concert în timp ce aprinde lumânările alb, rugându-se ca fata să-și revină. Fata moare.

5 răspunsuri:
| and0ra a răspuns:

Nu stiu filmul dar zi-mi si mie daca il gasesti lol

| Brizbriz a răspuns (pentru and0ra):

Sub casuta galbena cu "raspunde", in stanga, este un numar urmat de 3 iconite, ultima arata ca un ochi, apasa pe el si apoi pe "da, urmareste intrebarea", asa vei primi o notificare la fiecare raspuns... si eu o sa o urmaresc, sunt curios, si imi suna vag cunoscut

| and0ra a răspuns (pentru Brizbriz):

Mersi!

| Brizbriz a răspuns (pentru and0ra):

Cu placere

| mariusrvar01 explică:

Filmul este indian.