| MTSimo a întrebat:

Vreau sa incep sa ma uit la un serial. Ce serial imi recomandati?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, Lie to me, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex...

| MTSimo explică (pentru NOname):

Tie care ti-a placut cel mai mult?

NOname
| NOname a răspuns (pentru MTSimo):

Nu ştiu, fiecare e special în felul său şi merită văzut. Dar dacă e să mă las influenţată de imaginea ta de profil, ţi-aş recomanda să începi cu Masters of Sex.

| Andreeaioan115 a răspuns:

Hart of dixe, the vampire diaries, the originals...

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural
Lost
Reaper
NCIS:Los Angeles
The 100
Baby Daddy
Rush
Lucifer
Limitless
The Librarians
Blue Mountain State.

| faramatania a răspuns:

Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016-)

| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014)

| ABCD122 a răspuns:

Lucifer (2015) au aparut doar 2 episoade asa ca poti începe sa te uiti.

P.s nu e horror

| alina101 a răspuns:

Eu iti recomnd Lie to me. M a fermeca din primul episod.M am apucat acum o saptamana de el si aproape l am terminat laughing