| IoanaLoveBlaziny a întrebat:

Vreau sa incep sa ma uit la un serial, si vreau sa nu fie plictisitor, sa fie despre adolescenti thinking. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

The vampire diaries, la inceput am zis ca e o prostie dar dupa ce am inceput sa ma uit am devenit dependenta.
Grey's anatomy(asta nu e despre adolescenti dar e supr misto), Preety little liars, Goosip Girl, the secret circle... cam astea.

11 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Big Bang Theory daca iti plac provocarile.

| IIIx333III a răspuns:

Pretty Little Liars sau Gossip Girls. La primul inca ma uit, si de al doilea o sa ma apuc imediat dupa. Clar nu o sa te plictisesti la ele. Au si drama, si mister, si romantism, si actiune... happy

| IoanaLoveBlaziny explică (pentru IIIx333III):

La aman2 m-am uitat.Multumesc oricum :*

| shadovv a răspuns:

Star trec.

suntserios
| suntserios a răspuns:

| 현주 a răspuns:

Recomand Skins, e o drama britanica cu adolescenti. Exceptional!
Sau mai e si Gossip Girl.

| NuTTball a răspuns (pentru 현주):

I love Skins happy

| IoanaLoveBlaziny explică (pentru 현주):

Despre ce este vorba in Skins thinking

| 현주 a răspuns (pentru IoanaLoveBlaziny):

E o drama cu adolescenti.Se intampla mai multe, trebuie sa vezi.Dar sa-ti iei servetele cu tine, ca o sa plangi mult!

| 현주 a răspuns (pentru NuTTball):

Me to.love struck

| NuTTball a răspuns:

Greek sau Skins(UK)