| LaadyH a întrebat:

Buna happy. Vreau si eu cateva filme tari, comedii si groaza. Funda :*.

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Filme de groaza

The ring 1, 2
Paranormal activity1, 2
Whrong turn1, 2,3
The exorcism of Emily Rose
Drag me to hell

De comedie
Eurotrip
Scary movie
American pie
Grown ups

Sper ca te-am ajutathappy

10 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

American Pie toate partile
Mr. Bones 1 si 2
Beverley Hills ninja
I am number 4
House of wax
Saw toate partile
Wrong turn 1, 2 si 3
Alien vs. Predator
Splice
Hell boy 1 si 2
I Know What You Did Last Summer
Funda?happy

| push2gl a răspuns:

Big mommas like father like son

| kupidon a răspuns:

Iti recomand si eu un film se numeste Van Helsing sper ca nu l'ai vazuthee hee

| Anname a răspuns:

Step up 1, Step up 2, Step up 3, I Know What You Did Last Summer 1. I Know What You Did Last Summer 2, Pearl Harbour, 17 again, Black Swan, Letters to Juliet, Dear John, Piratii din Caraibe, Something Borrowed, RIO, Bridesmaids, Scream 4, Chain Letter, Piranha

| Nicole a răspuns:

Buna.
Cele mai bune de pana acum vizionate de mine : Hatiko, LOL.
Pa, pa.

| escapism a răspuns:

Buna uite aici: http://www.youtube.com/watch?v=6lfgxGOedEw&feature=related sper ca te-am ajutat vizionare placuta!

| necdannec a răspuns:

Incearca "inteligenta artificiala"

| Un1kuL a răspuns:

Pai filme de groaza:casa de ceara,scourge, scream4, saw1-7 si mai stiu
iar de comdie:litlle man,how high,american pie,scarye movie, big mommas like father like son, daca mai vrei da add la floryn_4ever_steaua

| Bahamma11 a răspuns:

Let's see...hmm... Pirates of the Caraibbean, Jandarmul(comedie in franceza), Shrek, Prince of Persia, Home Alone, Titanic, stirile de la ora 5 sunt filme de groazalaughing,
etc

| ANDU_6620 a răspuns:

Pai ti-as da eu cateva exemple dar nu stiu ce filme ai vazut pana acum ca sa iti dau altele in caz ca le-ai vazut pe alea