| Simss a întrebat:

Vreau si eu niste filme frumoase de ex: comedie,groaza, drama, Mai multe feluri.
Multumesc! Dau fundita!:*

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cica : "Vreau niste filme frumoase de ex: comedie, groaza, drama" Pai ma tati stai asa putin, ai zis "filme frumoase [...] ex(n.r exemple): comedie, groaza, drama" pai cica dai exemple de filme frumoase si tu dai exemple de genuri nu de filme, omfg.

| sabin89 a răspuns:

Mai vechi? Mai noi?

Răspuns utilizator avertizat
| Splicedlamia a răspuns:

De groaza: Zombie diares 2, The Blood Night, the grudge

| elenat a răspuns:

LOL (laughind out loud)(gen adolescenti )
The notebook(dragoste)
The hunger games (despre viitor dragoste, razboi, si lupta pentru libertate)
sunt cele mai tari filme dupa parerea mea sunt cam diferite dar merita de uitat

| George3XalfaT a răspuns:

Pai the avengers,that my boy,tedy, transformars-dark moon, projec x, american pie reiunion, yes men si mai sunt si altele dar nu imi vin in minte acum...

| sabin89 a răspuns:

"Of mice and men" (cu John Malkovich).

| sadafa a răspuns:

Courageous, film de viata, poti invata multe de la el. папа досвидос
comedie. Неприкасаемые film de viata. laughing))

| faramatania a răspuns:

Hit And Run
That's My Boy
To Rome With Love
Ted
Think Like A Man

The Unborn
Drag Me To Hell
Saw
Wrong Turn
Friday The 13th

The Descendants
Hugo
The Vow
Black Swan
The Woman In Black
La Piel Que Habito

| 404namenotfound a răspuns:

Cosmar pe Elm Street, Invizibil, Momeala, Paulie, Knowing, Meet dave, Razboiul lumilor, In Time, The Expendables, Proscrisul, Inamicul Public, Dresat pentru a ucide, Van Helsing, Marioneta, Bone Dry, Agent fara voie, Ultima batalie, Razboiul lui Connors, Cecul sau viata, Profu' de engleza, Cavalerul Negru. Merita vazute, vizionare placuta!