| Simss a întrebat:

Vreau si eu niste filme frumoase de ex: comedie,groaza, drama, Mai multe feluri.
Multumesc! Dau fundita!:*

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cica : "Vreau niste filme frumoase de ex: comedie, groaza, drama" Pai ma tati stai asa putin, ai zis "filme frumoase [...] ex(n.r exemple): comedie, groaza, drama" pai cica dai exemple de filme frumoase si tu dai exemple de genuri nu de filme, omfg.

| 404namenotfound a răspuns:

Cosmar pe Elm Street, Invizibil, Momeala, Paulie, Knowing, Meet dave, Razboiul lumilor, In Time, The Expendables, Proscrisul, Inamicul Public, Dresat pentru a ucide, Van Helsing, Marioneta, Bone Dry, Agent fara voie, Ultima batalie, Razboiul lui Connors, Cecul sau viata, Profu' de engleza, Cavalerul Negru. Merita vazute, vizionare placuta!

| faramatania a răspuns:

Hit And Run
That's My Boy
To Rome With Love
Ted
Think Like A Man

The Unborn
Drag Me To Hell
Saw
Wrong Turn
Friday The 13th

The Descendants
Hugo
The Vow
Black Swan
The Woman In Black
La Piel Que Habito

| sabin89 a răspuns:

Mai vechi? Mai noi?

Răspuns utilizator avertizat
| sabin89 a răspuns:

"Of mice and men" (cu John Malkovich).

| elenat a răspuns:

LOL (laughind out loud)(gen adolescenti )
The notebook(dragoste)
The hunger games (despre viitor dragoste, razboi, si lupta pentru libertate)
sunt cele mai tari filme dupa parerea mea sunt cam diferite dar merita de uitat

Răspuns utilizator avertizat
| Splicedlamia a răspuns:

De groaza: Zombie diares 2, The Blood Night, the grudge

| George3XalfaT a răspuns:

Pai the avengers,that my boy,tedy, transformars-dark moon, projec x, american pie reiunion, yes men si mai sunt si altele dar nu imi vin in minte acum...

| sadafa a răspuns:

Courageous, film de viata, poti invata multe de la el. папа досвидос
comedie. Неприкасаемые film de viata. laughing))