| Katakimiku a întrebat:

Vreu recomandari de filme noi ( comedii ) misto!
Funda pentru cele mai tari!

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cauta pe filme comedie si alege-ti.
ti se da si o mica descriere a filmului.

| CoOsMin a răspuns:

Employee of the Month, Marea Mahmureala 1 si 2.

| Katakimiku explică:

Merci mult. M-am gandit la un film, nu stiu cat de bun este... imi puteti trimite intr-un comentariu o povestire a continutului filmului? filmul esteee...
Bad teacher...

*greieri*

Merci!

Nu citi mai jos, este pentru robotzel!

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

Te rugam sa mai arunci o privire asupra textului pe care l-ai scris adineauri.
Robotelul care tocmai l-a citit nu l-a putut posta, fiindca punctele de suspensie pe care le folosesti din belsug i-au cauzat o migrena.
Serios vorbind, te invitam sa mai reduci din "..." si "...", fiindca sunt destul de deranjante pentru cei care iti vor citi postarea.
In plus, abuzul de puncte de suspensie dilueaza mesajul si denatureaza intelesul. Robotelul iti multumeste in avans!

| Ady05 a răspuns:

Nu stiutiu da mie imi plac tare astea... Jackass 3.5 sau scary movies