| XXX_4944 a întrebat:

Urmaresc serialul The vapire diaries! e bestial. imi spuneti si mie cate sezoane o sa fie din el?big grin fundaX:

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

\pana acum sunt 2 sezoane...dar se spune ca va fi si al 3-lea sezon in care in prim plan va fi cuplul elena-damon :X si stefan-katherine.
Desigur Dameon ajunge sa fie vanat de alti vampiri...

7 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Daca a ajuns diareea asta de vampiri sa fie bestiala, atunci Dr. House e mega ultra bestial?

| Sოﺁℓε a răspuns:

@Pirate daca tie nu iti place asta nu inseamna ca altora nu trebuie sa placa
nu toti au aceeasi gusturi ca si tine.

| Eyleen a răspuns:

Pai deocamdata sunt facute 2 sezoane...[Cel de-al 2-lea inca n-a aparut tot]. Sper sa se mai faca si alte sezoane...mai depinde si de finalul celui de-al 2-lea sezon.

| εʟεпα a răspuns:

Eu am auzit ca 4 sau chiar 6. Dar eu sper sa aiba cat mai multe sezoane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan se stie ca ies 2 serii sigur, iar urmatorul episod iese pe data de 7 aprilie 2011, fiind episodul 7. mai multe detalii http://www.imdb.com/title/tt1405406/

| OtiliaVanesa a răspuns:

In septembrie am inteles ca apare sez. 3 :d