| Elena9555 a întrebat:

Buna ziua.
Acum multi ani pe foxkids sau jetix sau disney a fost difuzat un film in care animalele vorbeau. Ce imi amintesc din film este ca niste oameni care traiau intr-o cocioaba (eu imi amintesc ceva de Gart si Berta)au furat niste catei de la o ferma de unde animalele vorbeau intre ele (nu este filmul TOATA LUMEA VORBESTE) si primul catel care pleaca in cautare este un caine din rasa beagle si merg printr-o padure si restul animalelor ii urmeaza si salveaza cateii.
Proprietarii fermei era o tanti blonda tunsa scurt.
Si la final filmul se termina cat ei dau un catel la o familie foarte bogata unde fetita e in scaun cu rotile.
Caut numele filmului de ani de zile, am rascolit tot internetul nimic, daca va amintiti ceva din descrierea mea va sunt recunoscatoare!

3 răspunsuri:
| DoctorOtker22 a răspuns:

Dacă vrei să îl găsești așa mult iei lista filmelor produse de Disney și verifici:https://ro.m.wikipedia.org/......ey_Channel

| Littlewing a răspuns:

Rusty: marea salvare (Rusty: a dog's tale)

| GabrielIon a răspuns:

Se numea, Toata lumea vorbeste