| Francesca1102 a întrebat:

Caut de ceva timp un film pe care l-am vizionat in copilarie si nu reusesc sa il gasesc. Cred ca era un film disney vechi.
Era vorba despre un baietel si o fetita care aveau o ferma cu multe animale si catei golden retriever, unii dintre ei sunt furati de un cuplu de "mercenari" ce voiau sa ii vanda. Copiii si un alt catel pe nume Russel, un Terrier (daca imi aduc bine aminte) pleca in cautarea lor si ii recupereaza, dupa care se pierd iar si la sfarsit cateii ajung la o fetita in scaun cu rotile. M-as bucura mult sa il gasesc... chiar l-am cautat mult.

Răspuns Câştigător
| Francesca1102 explică (pentru Raven):

Multumesc din suflet! ❤️❤️ Acesta este! Mi-ai facut seara fericita jur!

| Francesca1102 explică (pentru Raven):

Ai idee unde l-as putea gasi cu subtitrare sau dublat?

| Raven a răspuns (pentru Francesca1102):

Cu plăcere! Mă bucur că te-am putut ajuta!

| Raven a răspuns (pentru Francesca1102):

Îmi pare rău, nu, eu l-am avut pe casetă video.

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Retrievers (2001)?
https://www.cinemagia.ro/filme/the-retrievers-o-familie-mare-16646/
mai vezi și Beethoven's 2nd (1993),Dog Gone (2008),Benji (2018),A Dog's Purpose (2017)

| Francesca1102 explică (pentru faramatania):

Buna. Se aseamana putin cu Dog Gone dar este mai de copii, nu neaparat comedie. Mersi oricum?

| faramatania a răspuns (pentru Francesca1102):

Cu plăcere!