| Playerzor92 a întrebat:

Bună ziua. Am o mare rugăminte : Va rog sa ma ajutați sa găsesc o melodie cantata de Mihai Margineanu. În las fierbinti în sezonul 21 episodul 6 exista o coloana sonora bănuiesc ca el o canta ceva de genul " Sa îmi saruti..." Chiar nu mai stiu. Nu am auzit o in viata mea. Sunt curios dacă o știe cineva.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Greu sa gasesti, cauta discografia pe Youtube asculta toate melodiile lui margineanu si poate dai de ea