| umbra09 a întrebat:

Buna ziua as vrea sa stiu unde pot urmari desenele cu naruto primele cand sunt mici am ramas la 80 si nu mai gasesc desene in limba romana sa vorbeasca romana pana acum am gasit petiava.ro desenele vorbeau in romana dar acum gasesc numa in engleza sau in alta limba si scrie in romana dar eu vreau sa vorbeasca unde pot gasi pe ce sait dau funda promit

Răspuns Câştigător
| Sayoko a răspuns:

Pe net nu exista naruto in romana (sa vorbeasca). poate ai gasit pentru ca au fost atunci demult date pe jetix. dar nu inteleg de ce nu vrei sa vezi subtitrat in romana. ti-e lene sa citesti? si ca site cu anime-uri subtitrate in romana, iti recomand anime.kage.ro. mi s-a parut cel mai bun dintre toate.