| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua, stie cineva vreun anime în care este vorba despre o fată care este forțată să se căsătoreasca cu un băiat bogat, iar aceasta este salvată de către un alt băiat? Plss?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu le cunosc foarte bine, dar iti dau câteva frumoase:
Are You Really the Only One Who Likes Me (2019-), Turû tiâzu/ True Tears (2008-), Chico & Rita (2010), Anazâ (2008-), Red Shoes and the Seven Dwarfs (2019), Hauru no ugoku shiro (2004)
https://www.cbr.com/romance-anime-characters-actually-end-together/

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Dragnea's gf

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Mario salavat de Luigi