| Pandixdaria a întrebat:

Stie cineva un anime in care este vorba despre un baiat popular, cu nasul pe sus. Care face misto de o fata, apoi se indragosteste de ea?

Răspuns Câştigător
| Chihaya a răspuns:

Sukitte li na eu
Kimi no todoke
In cele 2 cazuri baiatul e foarte poular dar nu e înganfat deloc ba din contra e chiar dragut cu fata. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Este foarte tipic ceea ce descrii tu, daca ai da detalii mai multe poate si-ar da seama lumea mai exact ce cauti.

Skip Beat?

| Pandixdaria explică (pentru TheRealFantasy):

Faza e ca nu vreau un anime anume. Vreau sa ma uit la unul nou. Si in ultimul timp m-am uitat la multe care seamana cu Mirrai Nikki, dar mie imi plac cele de dragoste, si voiam ceva clasic.

| Sociopatul a răspuns:

Toradora