| Iubiticatahh a întrebat:

Bunaaa! Acum cateva zile, am vazut pe Diva universal, un film numit Rapita din dragoste. Cine stie pe ce site as putea sa-l vad, si cu subtitrare daca se poate! Fundaa!

Multumesc Anticipatlove struck!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu sunt sigura ca vei gasi aici filmul pentru ca nu am cautat dar poate e indeajuns de folositor acest site : http://www.rofilme.net/. Oh apropo daca nu gaseste filmul cu titlul in romana incearca sa cauti cu titlul in engleza, si vizionare placuta daca gasesti filmul...are subtitrari incluse in limba romana.

| Iubiticatahh explică:

Off, dar nu stiti nici un site unde il gasesc subtitrat?sad
@LxOxVxE, pe siteul ala nu este.ms oricum:*
@marynwtza mersi de raspunslove struck:
Funda: ~marynwtza~