| 987654312 a întrebat:

Ce filme/Seriale cu tema medicală stiti pe Netflix(la noi, in Romania)?
Multuuuuuu❤❤❤

6 răspunsuri:
| irezistibilul a răspuns:

Aici ai o lista cu niste filme pe tema medicala, nu sunt noi, dar sunt bune
https://www.cinemagia.ro/liste/seriale-cu-subiecte-de-medicina-7233/

| Sekim a răspuns:

Buna
Nu este pe Netflix din păcate, dar în opinia mea cel mai bun serial cu doctori este The good doctor. Personajul principal este Murphy, un tânăr cu autism și o problema mintală ce ii oferă capacități de învățare și reținere excelente. El dorește să devină chirurg din cauza morții fratelui său și a unor prieteni dragi întâmpinând diverse probleme in drumul lui spre cariera de medic chirurg.
See youwinking

| 987654312 explică (pentru Sekim):

Multumesc mult!????

| 987654312 explică (pentru irezistibilul):

Multumesc mult! eu ma refeream mai mult la cele pe care le gasesc si pe Netflixhappy

| irezistibilul a răspuns (pentru 987654312):

Majoritatea dintre alea le gasesti si pe Netflix. Mai ales astea: House M.D, Hawthorne, Scrubs, Private Practice, Nurse Jackie, Grey's Anatomy, Untold Stories of the E.R, The Night Shift, Medical Police.

| 987654312 explică (pentru irezistibilul):

Esti sigur?
Eu nu am gasit pe Netflix grey anatomy, private practice etc...
Poti sa imi dai o poza in privat?