| Naspa6969 a întrebat:

Bunaaa TPU. As dori sa stiu si eu cand incepe sezonul 4 din serialul Sherlock. Stie cineva? Daca e, puteti va rog sa-mi lasati un link ceva? Multumesc oricum.

3 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Tot timpul apare la începutul lui ianuarie. Şi prin început mă refer la 1 sau 2 ianuarie. Nu cred că se schimbă vreo ceva sezonul ăsta

| faramatania a răspuns:

Sherlock are sez.4 confirmat, sez.5 sugerat, sez.3 s-a încheiat, iar următorul sez.(cel confirmat) va apărea probabil spre sf.anului 2014

| fandozadehas a răspuns:

Sezonul 4 din seria Sherlock incepe pe data de 1 ianuarie 2015. http://www.youtube.com/......p?/results -in acest video de pe youtube, pe la sfarsit spune de aceasta data... :D