| Cris06 a întrebat:

Bunna! cine imi da si mie numele unor filme (de scurt metraj) ce merita vazute? As vrea sa fie Actiune, Comedie, Romance sau Crima. Sa fie SUD-COREENE sau cu Jackie Chan sau daca sunt sud- coreene cu actorii (Jang Hyuk, Oh Ji Ho, No MIn Woo, Song Il Gook, Lee min Jung, Ha si won)

Ps. Actorii sunt optional daca stiti ceva filme cu ei, daca nu sa fie cu orice actori, dar sa fie sud coreean si sa fie bun... Cele mai multe iau FUNDA! (nu m-ar deranja si un link sa le vad)

3 răspunsuri:
| n1445 a răspuns:

Crazy, stupid love. E un fel de romance si comedie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei iti recomand MrBeanlaughing i fain de comedie