| cargodrive a întrebat:

BuZZ all.Era un anime cu 9 maimute si un baiat care conduceau un robot mare si salvau orasul lor.Cum se numea si unde sa il vad tot. Daca nu stiti unde cum se numea funda

Răspuns Câştigător
| CherryLove a răspuns:

Super Robot Monkey Team Hiperforce Go :p

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Daca aflii te rog sa-mi spui si mie, eu ii desenam cand eram la gradinita stiu ca erau 5 maimute robot si una era fata iar fiecare animal isi transforma mainile intr-o anumita unealta si era o maimuta neagra care avea puteri mintale si era foarte inteleapta si tot asa, una galbena, verde, albastra si... parca roz sau rosie iar baiatul era palid cu par ciufulit negru cu ochii albastri cu un costum alb si o esarfa portocalie.Ei luprau impotriva... nu stiu cui.Asta e tot ce imi amintesc.

| Bris a răspuns:

Probabil... numele e ceva de genu' monkeyboy sau... in fine ceva cu maimute.