| Anna04 a întrebat:

Ca desene anime stiti, dar sa nu fie cu lupte ci cu adolescenti care se indragostesc, se despart, etc?

5 răspunsuri:
| AndreeaRa a răspuns:

Bokura ga ita
Dn angel
Kamikaze Kaitou Jeanne
Kimi ga nozomu eien
Shuffle

| auroraa a răspuns:

Brace face happy pe romana e : zambetul lui sharon, e cel mai minunat desen animat pentru adolescenti sau copii happy il priveam cind eram mica, scrie pe youtube brace face acolo sunt seriile numai ca-s in engleza happy sper ca te-am ajutat :*

| Deedeek a răspuns:

Iti recomand calduros Viata cu Louie! Desenele alea schimba vieti, crede-mahappy Le gasesti pe Youtube foarte usorhappy

| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

Tom si Jerry

| denise92 a răspuns:

M-ai nimerit! iti zic cateva care mi-au facut copilaria mai frumoasa si nu numai... "Sissi", "Zambetul lui Sharon", toata seria cu" Barbie "