| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa intelegi the conjuring 2 trebuie sa fii vazut the conjuring 1?

Răspuns Câştigător
| Pasarin_Adrian_2000 a răspuns:

Nu am vazut nici 1 nici 2... dar ca la orice alt film e bine sa il fi vazut si pe primul. dar daca nu ai mintea incuiata iti poti da seama de esential pe parcurs.

| anonim_4396 explică (pentru Pasarin_Adrian_2000):

Ti-as da tie funda dar din nu stiu ce motiv (ma crezi sau nu), nu imi apare optiunea asta...
ti-am dat voturi, oricum tongue

| anonim_4396 explică (pentru Pasarin_Adrian_2000):

Eyy acum imi apare funda big grin

4 răspunsuri:
| Andrei663 a răspuns:

Nu chiar, dar ar fi bine sa te uiti la primul si dupa la al doilea.

| razboiulinelului a răspuns:

Daaa! Pentru ca e o faza in care iti prezinta o mica parte din 'The Conjuring 1'