| LenaleMinato a întrebat:

Cand apare al treilea sezon din vampire knight?

Răspuns Câştigător
| LaviLavi a răspuns:

Am citit ca a aparut dar nu vrea autoarea sa mai fie publicat online ca nu mai cumpara nimeni manga asa stiu eu. Sper ca te-am ajutat big grin

4 răspunsuri:
| dedekool a răspuns:

Anul asta da nu se stie candthinking

| LaviLavi a răspuns:

Am citit pe un site ca nu vrea autoarea sa il publice online ca nu mai cumpara nimeni manga.Si eu il asteptam sad

| pinky_9280 a răspuns:

Daca vrei informatii intra pe http://www.wix.com/anutza971/animeuri la sectiunea vampire knight la comentarii acolo am postat ceva si sa dai un comm apropo potisa vezi si toate animeurile scoase pe acel site la anime episoade si da clic pe scrisu mare

| Cojeae a răspuns:

Daca pan` acum nu a mai aparut nici un sezon ma indoiesc ca o sa vina sezonul 3 dar poti sa citesti manga( vezi ca se citeste de la dreapta la stanga)