| annnamaria a întrebat:

Cand apare filmul Breaking Dawn?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Prima parte din "Twilight Saga Breaking Dawn" va aparea pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012.
Poti veda trailerul primei parti aici: http://www.youtube.com/watch?v=U4d_qIGAiCE

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Prima parte pe 18 noiembrie deci la noi ceva mai tarziu si a2a parte in 2012 tot in noiembrie.

| CoffeeTIME a răspuns:

Filmul o sa aiba 2 parti :prima apare anul acesta pe 18 noiembrie si partea a 2a anul viitoor dar nu se stie cand, aici poti vedea trailerul http://www.youtube.com/watch?v=1l71UXPtBng&feature=related

| RainUmbrella a răspuns:

Breaking Dawn partea I apare pe 18 noiembrie 2011.

Breaking Dawn partea II apare pe 11 noiembrie 2012 din cate am inteles eu!

In caz ca nu mai ai rabdare poti citi cartea care a aparut deja!

Vizionare placuta!

| MadyLuz a răspuns:

Prima parte apare in data de 18.11. 2011 happy

Sper ca te-am ajutat happy

| ThePunisher a răspuns:

Pe 18 Noiembrie va fi lansat Twilight: Breaking Dawn Part I.

| SunShine a răspuns:

In noembrie nu stiu sigur pe ce datahee hee

| BeiiBiiiy_7728 a răspuns:

Prima parte din Breaking Dawn are programata data de lansare pentru 18 noiembrie 2011. A doua inca nu s-a programat lansarea. Filmarile incep in toamna asta.