| anonim_4396 a întrebat:

Când apare filmul godzilla vs Kong? Cine credeți că câștiga lupta? Mi se pare mie sau Kong e mai big decât în filmele anterioare? Voi ce spuneți e filmul anului?

Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Filmul apare pe 26 martie 2021.
NU va câștiga nimeni.
https://www.forbes.com/......a-vs-kong/

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Oh, filmul mult asteptat de catre mine :3

De un an ma tot intreb cine ar putea sa castige.
Dar fara spoilere si alte lucruri... nu se pune vorba despre asta big grin

Si oricum, ma astept ca amandoi sa fie buni. Cam ca la filmul Superman vs Batman, era o neintelegere pe undeva.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Kong e mai mare decât de obicei, e o prostie de film, a băut lăptic cu cereale și o crescut brusc ce să îți povestesc.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai bine zis, God este cam mic in comparatie de cum era in alte filme. Asta daca chiar el este thinking

Si da, uneori Kong este mai mare. Dar oricum, un film este un film. Vedem cum o sa fie big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Poate in final se unesc amândoi și se bat cu un alt monster happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am gandit si la asta, ar fi chiar fain big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ce fast ai răspuns laughing da, pai ar fi nasol să piardă Godzilla mai ales că l-au micșorat

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Poate nu o sa îl putem viziona, sa sperăm că sălile de cinema vor fi deschise, acum sunt închise deocamdată

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe celalalt, King of the monsters, l-am vazut la iMax, m-a surzit de urechi laughing
Da, ar fi fain sa il vedem tot acolo, pentru efecte.

| Dhdjskshf a răspuns (pentru anonim_4396):

Fals. Kong in Skull Island era doar un copil, in GvK este un full grown adult. Are sens, nu s-a micsorat Godzilla

| Dhdjskshf a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu e God mic, Kong este imens, in Skull Island era un copil, aici este in adult.

| Zuzu1991 a răspuns:

Eu o sa castig, ii bat pe amandoi de le suna apa in cap big grin

| StrongHeart a răspuns:

Am vazut ieri trailerul.Nu sunt fan SF, dar pare genul de film la care m-as uita.Cred ca are sanse.

| anonim_4396 explică (pentru StrongHeart):

Aproape toate filmele cu Godzilla și Kong au fost interesante nu ai cum sa ratezi un astfel de film. Parca văd că vor fi toate sălile de cinema închise și nu se va putea viziona laughing