| McBoy a întrebat:

Cand apare filmul "Nasa sau Nasu" cu Alex Velea Smiley etc. pe net? Sau daca a aparut de unde il descarc? Un link de download ceva?; x PS: Dau

Răspuns Câştigător
| bussDy a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme/The-Godmother-Nasa-2437110.html uite aici. Trebuie sa-ti faci cont si apoi intri din nou pe pagina asta. Apoi de duci ion dreapta monitorului si da-i click "Vreau sa-l am ". Succes!:* Funda?
:D

2 răspunsuri:
| PetricaJoi a răspuns:

Http://www.clicksud.com/2011/09/nasa-film-online-subtitrat.html Uite aici filmul nasa online. Astept fundita :)

| AlEx_AlEx_1999_VXPO a răspuns:

Mai este un film cu Alex Velea ar nu stiu cum se numeste
Ma ajuta cineva?