| alyss_1528 a întrebat:

Cand apare partea a 4 din filmul twilight? cine stie va rog.

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Filmul "Twilight Saga Breaking Dawn" este impartit in 2 parti. Prima parte apare pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012

Apache
| Apache a răspuns:

18 noiembrie 2011

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Prin noiembrie apare prima parte, in America.La noi nu stiu.

| Annie a răspuns:

Partea a4a este impartita in 2 parti prima parte apare acum pe 18 noiembrie iar cea dea doua parte pe 16 noiembrie 2012.

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

18 nov 2011

| ramonikame a răspuns:

Breaking dawn e impartita in doua: prima apare pe 18 noiembrie si a doua in 2012.