| Stephh a întrebat:

Cand apare sezonul 2 din The Secret CIRCLE? love struck. Funda

Răspuns Câştigător
| Agenta004 a răspuns:

Buna. Din pacate Serialul The Secret Circle s-a anulat din cauza unor "fani" nemultumiti :( Deci nu va mai aparea...Pacat. Era foarte frumos. http://en.wikipedia.org/wiki/The_Secret_Circle_(TV_series)

5 răspunsuri:
| Stephh explică:

crying.Era singurul serial care chiar imi placea.love struck.Era superb! Stateam pana la 2 noaptea sa ma uit la episoadesad.Imi pare foarte rau ca nu o sa mai aparacrying

| Mocanu_Sorin-Valentin_1998 a răspuns:

Stiu, stiu pe net scrie ca s-a anulat (difuzarea la tv). O colega mi-a spus ca a citit pe un site cum ca va aparea online, nu la tv-acum, prin octombrie. Eu am mai gasit ca s-ar putea sa apara pe 5 ianuarie. Vedem noi pana atunciwinking

| jimm a răspuns:

Nu va aparea

| Vinter_Ionut_1989 a răspuns:

Https://www.gopetition.com/......ircle.html semnati petitia daca vreti sa apara sezonul2;) thx