| FunnkyDara a întrebat:

Cand apare sezonul 3 din Vampire Knight?

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu cred ca mai apare si un al treilea, dar anime-ul este o adaptare dupa manga. Manga inca mai continua asa ca poti incerca sa citesti manga daca vrei sa stii cum continua povestea. Gasesti pe internet, dar probabil ca in engleza.

| adrypuffy a răspuns:

Stai linistita va aparea am vazut cateva secvente din el, s-ar putea sa apara in toamna la sfarsitul lui august. sper ca te-am ajutat.

| Strugaru_Razvan_1990 a răspuns:

Nu e nimic anuntat in acest moment.Probabil se va anunta prin septembrie, dar va aparea probabil un manga, si apoi un anime.