| Antonia207 a întrebat:

Când apare sezonul 4 din Riverdale?

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nici nu s-a terminat bine sez 3 si vrei data de la 4? laughing

| GPA a răspuns:

Nu se specifică perioada când va apărea noul sezon, dar în 2019 se va lansa.
"There'd be a huge void if the network pulled the plug at the end of this season, so expect to see your favorite teens back again next year—likely in the fall of 2019, if past season premiere dates are anything to go by."

| BaiatDeTreaba1986 a răspuns:

A aparut. Il poti viziona online aici: https://www.peserialehd.us/......nline.html

| alex3543764e4565 a răspuns:

Apare la sfarsitul luni septembrie, si eu il astept.

| Bdjanzvshaj a răspuns:

Cica in america pe 9 octombrie 2019 si in Romania 31 ianuarie dar nu stim sigur

| AiviL a răspuns:

Îți spun sigur ca pe Netflix începe pe 10 octombrie 2019