| alex5259 a întrebat:

Cand apare si sezonul 3 din Wolf Blood dublat in romana?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

O estimare data oficial este in la inceputul 2016 sau cam pe la mijloc.

| Here4u a răspuns:

In toamna

| TechGuyTpu a răspuns (pentru Here4u):

Nici nu s-au inceput filmarile...

| alex5259 explică (pentru TechGuyTpu):

Ba s-au inceput pentru sezonul 4 mai nouwinking dar ca a cam ramas disney in urma.

| alex5259 explică (pentru Here4u):

Presupui?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru alex5259):

NU disney le produce, CBBC le face, iar debbiemoon este producatorul.Pe FAQ la el a spus ca inca nu au inceput filmarile.

| alex5259 explică (pentru TechGuyTpu):

A aparut TOT sezonul 3 pe internet, insa doar in engleza. Uita-te pe wikipedia si vei vedea ca au inceput deja primul episod din SEZONUL 4.

| alex5259 explică (pentru TechGuyTpu):

Hai sa te lamuresc : reciteste intrebarea mea... apoi reciteste articolul trimis de tine... si incearca sa te prinzi. Eu am intrebat de sezonul 3. Articolul tau spune despre SEZONUL 4. Totusi, mersi de intentiewinking ai funda din partea mea.

| Alexandra_Bucur_2000_sz6G a răspuns:

Eu cred că după ce terminăsta filmrile întregului serial nu-la mai dau, totuși e 2017. Exemplu:Nickolodeon România de abia dau sezonul 2 din Every Witch Way.(seria s-a terminat anul trecut)