| Ðÿdy a întrebat:

Cand apare The Vampire`s Academy?
Dar The fault in our stars?
Stie careva cuum se numeste serialul acela de pe mtv care era difuzat doar la 10, 10 jumate in care era vorba despre un grup de adolescenti care incercau sa faca un baiat din grupul lor sa isi piarda virginitatea?

FUNDA + VOT

3 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

South Park se numeste acel serial.The Vimpire's Academy a aparut deja in cinematografe iar la The fault in our stars stiu ca se filmeaza.

| Byucc a răspuns:

TFIOS apare in 6 iunie.
Vampire's Academy a aparut, dar daca nu ai citit cartile iti recomand sa o faci.

| Heizi a răspuns:

Ca idee sa stii ca melodia din Vampire Academy, interpretata de CHVRCHES se numeste Bela Lugosi's dead http://www.youtube.com/watch?v=S9yX02fkMlA, iar Bela Lugosi, e cel cunoscut pentru rolul din Dracula s-a si nascut nascut la Lugoj.