| Andrush98 a întrebat:

Când eram mica am văzut un serial cu o fata ce fuge de la orfelinat,și pleacă la tatăl ei care când au ajuns fata în fata el nu o mai recunoștea. Tatăl ei era unul care se ocupa cu masinele de curse dar ele zburau, cursele erau curse cu obstacole.Si îmi mai amintesc ca ea a intrat într-o cursa sau într-un turneu și a zis ca dacă va câștiga ii va spune cine e cu adevărat.Cam asta e ceea ce îmi amintesc, era un desen de pe animax cred și tare as vrea sa-l revăd.Dau funda celui ce ma ajuta

1 răspuns:
| Bătăiosu_Adelin_1996 a răspuns:

Scuze ca nu iti zic direct numele dar il poti cauta aici : http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia