| Girly97 a întrebat:

Cand este "Singur Acasa" pe PROTV?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De craciun

| TomyBrave2019 a răspuns:

În fiecare an enervant de Crăciun. Deja m-am săturat de filmele lor

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu mai suntem in anii '90. Acum poti sa te uiti la el pe google. Si eventual sa il pui la tv daca ai smart happy

| mirceakitsune a răspuns:

în decembrie în cursul lunii 10-30.
dar din câte știu poate le va da pe toate în decembrie de crăciun adică " 25 ".

| telenovelistasiempre a răspuns:

Singur Acasa va fi pe 7 decembrie pe PRO TV, iar Singur Acasa 2 va fi pe 14 decembrie pe PRO TV. Sunt 99% sigura, dar voi fi 100% cand voi cumpara sambata Tv Satelit.