| Flory003 a întrebat:

Cand incepe Descendentii 2 in Romania? Vreau data si ora daca se poate.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Descendants 2 (28 Iulie 2017)
http://www.imdb.com/title/tt5117876/

| FaraNumePls a răspuns:

La toamna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, dupa cum s-a precizat, premierea in AMERICA a fost pe 21 iulie, insa in Romania nu cred ca este cert. Dupa cum se observa, la noi episoadele apar foarte greu.

Spre exemplu, Soy Luna. Sezonul 2 a aparut in tarile originare in aprilie, iar la noi inca mai sunt reluarile episoadelor anterioare.

Deci, Descendentii posibil sa apara in acasta vara/toamna, deoarece este doar un film nu un serial...Cred ca in maxim 2-3 luni va aparea si la noi. Asa cum ziua nu este exacta, ora MAI MULT CA SIGUR nu este cunoscuta, dar cred ca va fi ora la care se difuzeaza de obicei filmele pe Disney.

| Codat_Caroline_1992 a răspuns:

19 septembrie