| error_7835 a întrebat:

Cand incepe next top model sezonul 2?
Funda.

6 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Salut error! Next Top Model va incepe imediat dupa ce se termina Burlacul! Si eu il urmaresc! Funda? :X

| Ooops a răspuns:

Http://staupe.net/next-top-model-sezonul-2/
Uite aici un link, unde scrie despre preselectii.Nu se stie sigur cand apare la tv. Funda?

| Ooops a răspuns:

Http://staupe.net/next-top-model-sezonul-2/
Uite aici un link, unde scrie despre preselectii.Nu stiu sigur cand apare la tv. Funda?

| Maiiiaaa a răspuns:

Next Top Model 2 incepe dupa Burlacita. Burlacita incepe pe 7 iulie si probabil NTM2 incepe pe la mijlocul lui septembrie. Sper ca te-am ajutat cat de cat.

| dyennuxa a răspuns:

Next top model nu incepe dupa Burlacul. dupa Burlacul vor baga astia o alta emisiune"Burlacita". Deci Next top model incepe abia dupa Burlacita.cam prin august-septembrie
:X Fundaa?! smug:X

| miru_6292 a răspuns:

Dupa al cioncilea episodod de la burlacitza:d