| mihaelutza_5981 a întrebat:

Cand incepe noul sezon din romanii au talent?

Răspuns Câştigător
| VIRU a răspuns:

"In perioada 20 august-26 septembrie, echipa Romanii au talent va strabate tara in lung si-n lat in cautarea acelor romani care au ceva de spus si aratat, a romanilor cu abilitati deosebite, gata oricand sa ridice o sala intreaga in picioare.
Pentru a oferi tuturor posibilitatea de a-si etala talentul, caravana va ajunge de aceasta data in 6 mari orase: Timisoara, Cluj, Iasi, Craiova si Constanta, ultima locatie de pe lista fiind Bucurestiul."
Deci imd dupa 26 septembrie ar trebui sa inceapa happy Sper ca te-am ajutat tongue

9 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

In IUlie si august se fac preselectiile si va incepe prin toamna:Xbig grin

| Luissa123 a răspuns:

In iulie-august sunt preselectiile in toata tara iar in toamna inainte de dansez pentru tine va incepe...

| Lynna a răspuns:

Eu stiu ca pe 21-22 septembrie se termina preselectiile.

| anytimeanywhere a răspuns:

August sau Septembrie love struck fundita?

| OaKi12 a răspuns:

Nu se stie, au spus ca o sa anunte, preselectii incep sa se faca din septembrie, si o sa anunte la TV cand incepe, inca nu s-au hotarat, pentru ca nu se stie cati vin la preselectii, etc. Funda te rog.

| mihaelutza_5981 explică:

Speram ca veti sti concret asta am auzit si eu nu m-ati prea ajutat imi pare rau

| lavy_7567 a răspuns:

Pai nu se stie exact cand incepe pentru ca nu s-a anuntat.dar, stiu ca incepe dupa 20 Septembrie.nu se stie o data exacta. Funda?batting eyelashes

| radu2211 a răspuns:

Desigur va incepe dupa ce se termina Vocea Romaniei, asta fiind cam prin 2012... dar nu va faceti griji, in acest sezon vor fi persoane cu talente de neuitat

| Andruska_5776 a răspuns:

August iulie pleaca prin tara ca sa se faca preselecti deci prin toamna va incepewinking FUNDA?