| printesa00 a întrebat:

Când se difuzează Episodul pierdut din Minunata lume a lui Gumball la televizor?(P.S:Acum, în decembrie)?

Răspuns Câştigător
| DanielPH a răspuns:

Constientizezi ca ceea ce ai vazut tu pe Youtube este doar un fake, nu?
Un video modificat de straini si preluat si de noi pentru a induce o stare de mister si groaza in copii romani.
Cand o sa apara? Niciodata. De ce? Fiindca ce ai vazut tu pe Net nu are legatura cu cei de la Cartoon, ei nu au difuzat niciodata acel video si nici nu a plecat de la ei acel video.
Lamurit?