| anonim_4396 a întrebat:

Cand se termina "Canan-Destin furat" sau cum s-o numi? ca e o tampenie.sorry pentru fani daca exista. dau funda :X

3 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Nu e deloc o tampenie, e chiar o poveste emotionanta daca vrei sa stii. inainte sa critici ceva mai bine uitete intai. e mult mai fain decat tampenia aia de narcisa nebuna laughing (scuze pentru fani). oricum, se termina cand incepe noul sezon din narcisahappy.

| CautNume a răspuns:

Stiu ca deaba a inceput pentru ca s-a terminat Narcisa.e logic ca atunci cand se termina asta reincepe Narcisalaughingde aia vreautonguebig grin

| Shine a răspuns:

Eu nu sunt fana dar stiu ca de abia a inceput asa ca mai trebuie sa astepti ceva. Oricum sunt de acord cu tinelaughing