| Belli a întrebat:

Cand se termina Cartoon Network incepe TCM... In promgramulTV TCM sunt filme tot timpul! Nu stiti cum as putea sa fac sa imi apare doar TCM tot timpul? Daca nu stiti... macar sa imi spuneti la ce ora incepe TCM deci la cat se termina programul Cartoon Network.

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Asa e setat de la providerul tau de televiziune. Daca vrei sa ai numai TCM-ul, trebuie sa-ti cumperi antena digitala de-aia fara cartela, care prinde toate posturile. Referitor la cealalta intrebare, Cartoon Network este difuzat 15 ore pe zi (7.00–22.00 CAT), iar TCM (Turner Classic Movies) este difuzat în restul de 9 ore (22.00–7.00 CAT).

3 răspunsuri:
| RoxyAngel a răspuns:

La 22.00

| freedomangel a răspuns:

Ar trebui sa ai dolce ca pe el cele doua programe sunt separate. Si la ora 22 incepe TCM.

| alyball a răspuns:

La 22:00