| joker321 a întrebat:

Cand se va termina seria naruto shpuunden?

3 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie inca. Nici manga nu s-a terminat si este cu mult inaintea animeului. Daca vrei sa vezi manga te poti uita pe www.anime.kage.ro

| laurik1315 a răspuns:

Inca nu se stie, pentru ca masashi kisimoto ( cel care a creat naruto) inca deseneaza la manga si da cate un nou capitol in fiecare saptamana, iar serialul e facut dupa manga asa atat timp cat inca se mai produc capitole manga atunci se vor mai produce si episoade. Eu una sper sa nu se termine niciodata

| Pyty_3503 a răspuns:

Scri pe google v-play seriale, fa-ti cont pe gratis si uita-te. Funda?