| VladPreda a întrebat:

Când va apărea continuarea din Boruto?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cand artistul va continua manga, fiindca dupa manga se fac si episoadele, nu invers.

| dullcat a răspuns:

Https://www.radiotimes.com/......-schedule/ Cel mai probabil in 2024.

| TudorRebecca18 a răspuns:

Ai rezistat psihic să te uiți la Boruto? rolling on the floor Frate, eu am zis că turbez când am putut să văd cum arată personajele.

| adrian1florin a răspuns (pentru TudorRebecca18):

Bine că nu am pățit asta la Naruto?

| Namun a răspuns:

Bună!

Așa erau zvonurile și când s-a terminat seria cu Naruto apoi a apărut Naruto Shippuden și în cele din urmă Boruto.
Din câte văd seria e interesantă și atrage în continuare diferite generații. Sincer am rămas în urmă cu câteva episoade deci nu am observat nici un anunț legat de continuarea seriei.
Dacă autorul consideră că merită atunci avem continuarea. Depinde foarte mult de manga. Dacă ea se continua, vor apărea și episoade noi.

Numai bine!

| frMi a răspuns:

Când iese