| fabian285123 a întrebat:

Când va apărea sezonul 4 din riverdale? Și dacă știți niște seriale identice ca și riverdale, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Riverdale sez.4 va apărea pe 9 oct. 2019
https://www.imdb.com/title/tt5420376/episodes?season=4&ref_=tt_eps_sn_4
P.S.Câteva seriale gen; Harper's Island,Raveswood,mai poți încerca și The Family/2016, Stranger Things, Eyewitness, Finding Carter

2 răspunsuri:
| Maia55 a răspuns:

Cred ca undeva prin noiembrie trebuie sa apară

| xGirlx0428 a răspuns:

Seriale asemănătoare :the vampire diaries,the originals, pretty Little liars, legacies, lucifer, 13 reasons Why,insatiable, chilling adventures of sabrina, stranger things, the 100, teen wolf