| AntoNella41 a întrebat:

Cand va incepe violetta 2 in romana?

Răspuns Câştigător
| AnaLove444 a răspuns:

Pe 20 septembrie, 12 ori 27 octombrie happy.

45 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Pe 15 iulie, pe Disney

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never

| AlexStar1 a răspuns:

Pe 10 iunie incepe un nou sezon! A inceput " A Trecut la al 10 episod! Funda?

| Clauditapisicuta a răspuns:

Cand se termina violetta 2

| AntoNella41 explică (pentru Clauditapisicuta):

Eu vreau sa stiu cand incepe violetta 2 nu cand se termina.big grin

| AntoNella41 explică:

Nu violeta care ii acuma la tv ca la ala ma uit is la episodu 51.
Ceva concret..va rog
Dau funda happy

| Clauditapisicuta a răspuns:

Scz am vrut sa zic cand se termina violetta incepe violetta 2

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Pai Violetta1 are 80 de episoade.Pe 5 august o sa fie episodul 62.Deci cam o luna si putin :). Oricum ea se va desparti de Leon si va fi cu Diego, Leon va fi cu o fata Lara.Dar relatiile astea nu vor tine mult si totul va reveni la normal.Cred ca in episodul 71 Violetta ii va spune tot adevarul tatalui ei :). Francesca va intalni un baiat Marco care se indragosteste de ea. Oricum serialul este foarte frumos mie imi place mult. Uite un site dar e in spaniola :(.Te poti lua dupa Titluri :)). http://www.desene-animate-online.net/......-date.html
Ma rog uite daca vrei sa stii cum arata lara si diego uite :
http://fansdetini.wordpress.com/2013/06/09/diego-se-besa-con-violetta/ (dai mai in jos pentru al vedea pe Diego)
http://violetta-lover.skyrock.com/......Lara.html9 (Lara)
A da si mai sunt Marco si Esmeralda uite pozele: http://fansdetini.wordpress.com/2013/06/07/el-que-quire-y-el-que-no/ (dai mai in jos );). Sper ca te-am ajutat! Funda? :d

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

A da si cred ca esti la curent cu concusrsul asta YouMix...Finalistii sunt Fedrico & Violetta happy.Iar Fedrico castiga.

| Valentina_Dulcika_1998 a răspuns:

Ediţia a doua a îndrăgitului serial Violetta începe luni, 29 aprilie, în Argentina. Iată ce se va întâmpla în Violetta 2, vizionează videoclipul oficial " Hos somos mas " şi bineînţeles …imagini noi cu Violetta.
După o binemeritată vacanţă estivă, Violetta şi prietenele sale se întâlnesc iarăşi. Întâlnirea va fi foarte emoţionantă şi cu multe cântece, coregrafii noi, personaje noi şi iubiri noi. Violetta a mai crescut, e sigură pe sine şi cu dorinţa de a trăi noi emoţii. Ea şi prietenele sale vor străluci pe scenă cu cântece şi dansuri noi! Cu toate acestea, nu va fi totul atât de simplu în viaţa Violettei, oriunde va fi sau când va întâlni un băiat, tatăl său, German, va fi acolo pentru a o proteja.

| AntoNella41 explică (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Ms da eu nu vreau sa stiu ce se intampla in episoadele ce urmeaza.....eu am vrut o data precisa cand incepe violetta 2.
Ca stiu ca o inceput da ii pe spaniola si eu nu stiu spaiola.happy

| Constandache_Monica_1992 a răspuns:

Pe 15 iule pe disney chanel

| Gugeanu_Iuliana_1992 a răspuns:

Eu zic ca va incepe la trei luni dupa final pentru ca asa a inceput si in Argetina

| Melisa07 a răspuns:

Sezonul 1 s-a terminat!
Sezonul 2 începe în Octombrie 2013. Nu ştiu pe cât octombrie.

| andreeadeeaale a răspuns:

Tabel premieri
Sezon Episoade ARG ROU
Premieră sezon Final sezon Premieră sezon Final sezon
29 aprilie 2013 11 octombrie 2013 2013 2014

| gnd a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Filmariile de la violetta 2 sau terminat s-ar putea sa filmeze la violetta3

| florymya a răspuns (pentru Constandache_Monica_1992):

15 iulie 2014? Ca a trecut 15 iulie 2013. Tu gandesti vreun pic. Intrebarea zice clar : Cand incepe violetta 2 : nu altceva.

| LoveShuffleBoy a răspuns:

Violetta 2 in romana v-a incepe pe 15 Aprilie 2014.

| inesingerasul a răspuns:

Cand va incepe violetta 2 va aparea la tv asa a fost si la violetta 1 cand a inceput a spus... Eu asa stiu aproximativ ca va incepe peste cateva saptamani sau anul viitor in Aprilie. Dupa violetta 2 incepe violetta 3 si asta e sigur... eu asa am cititwinking

| inesingerasul a răspuns:

UITE AM GASIT AICI CAND INCEPE VIOLETTA 2! SI E OFICIAL : http://ro.wikipedia.org/wiki/Violetta#Al_doilea_sezon SPER CA TE-AM AJUTAT :)))))

| Crucified a răspuns:

Bă dar mai lasă-ne dracului în pace cu violeta ta. Aţi înnebunit cu violeta voastră. Sărăcuţa violetă, şi-a fisurat vaginul ei ăla strâmb.

| stoicaelena12345 a răspuns:

Violeta 2 va incepe pe 28 octombrie pe disney
Funda

| Marinela2010 a răspuns:

Ador violetta...nu stiu datele concrete insa abia astept sa se inceapa

| RebelaDeLaRadio a răspuns (pentru Valentina_Dulcika_1998):

Si in Romania cand incepe?

| roxutzaelena a răspuns:

Pe disney
pe 21 sau 23 octombrie

| Pysycutza_Alexuta_1993 a răspuns:

Vioetta 2 va incepe pe 21 octombrie 2013. funda?

| alexealexandru55 a răspuns:

A anuntat raspunsul la televizor incepe pe 21 octombrie

| Schipor_Cozmin_1996 a răspuns:

Cand incepe violleta 2

| Ramona_Andreea_2000 a răspuns:

A anuntzat...21 Octombrie!

| dudulica34 a răspuns:

Violetta 2 incepe luni 21 octombrie ora 18:00!