| AntoNella41 a întrebat:

Cand va incepe violetta 2 in romana?

Răspuns Câştigător
| AnaLove444 a răspuns:

Pe 20 septembrie, 12 ori 27 octombrie happy.

45 răspunsuri:
| Lilon_Lily_1980 a răspuns:

Pai, Violetta 2 va incepe pe 21 octombrie, poti sa cauti si pe Wikipedia, si pe Youtube, cu cateva personaje noi (Diego, Marco, Lara, Esmeralda, Jackie si altii) dar vor si disparea alte personaje (Tomas, Braco, Napo, Luca) unde se vor intampla noi lucruri! Din cate stiu, episodul 1 din sezonul 2 incepe la aeroport si cu un cantec numit ''Hoy somos mas'', unde se va intalni cu fostii amici! Si este oficial ca sezonul 3 va exista dar va aparea abia la anul in toata lumea, inclusiv America Latina. Sper ca ti-am fost de ajutor

P.S: Like la: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Ro/154108818126211

| Lilon_Lily_1980 a răspuns:

Pai, Violetta 2 va incepe pe 21 octombrie, poti sa cauti si pe Wikipedia, si pe Youtube, cu cateva personaje noi (Diego, Marco, Lara, Esmeralda, Jackie si altii) dar vor si disparea alte personaje (Tomas, Braco, Napo, Luca) unde se vor intampla noi lucruri! Din cate stiu, episodul 1 din sezonul 2 incepe la aeroport si cu un cantec numit ''Hoy somos mas'', unde se va intalni cu fostii amici! Si este oficial ca sezonul 3 va exista dar va aparea abia la anul in toata lumea, inclusiv America Latina. Sper ca ti-am fost de ajutor

P.S: Like la: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Ro/154108818126211

| megasmecher a răspuns:

Voi nu v-ati uitat in ultima saptamana pe disney? Sa facut reclama, violetta 2 incepe pe 21.10. 2013 la ora 18:00, a anuntat dej ape Disney

| elsafrozen a răspuns:

Pe 21 ianuarie 2013 la ora 18:00, adica 6, in Argentina a aparut deja!happy

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Incepe pe 22 octombrie 2013, peste o saptamana..be happy happy

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Pe 21 octombrie 2013

| REDCODE99 a răspuns:

Nu e adevarat violetta 2 incepe in 21 octombrie 2013 pe Disney asculta-ma pe mine!

| justaweirdgirl45 a răspuns:

Va incepe in 21 octombrie. Sper ca te-am ajutat! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va incepe pe 21 octombrie

| jurnaljurnaljurnal999 a răspuns:

Sezonul 2 din violetta va incepe pe data de 21 octombriehappy! E sigur. Funda?

| scrisy23 a răspuns:

Va incape pe 21 octombrie.
Iata site-ul pe care o sa poti viziona serialul: http://www.deseneanimateonline.net/2013/02/violetta-online-in-romana.html

| daxax a răspuns:

Violetta sezonul 2 incepe pe 21 octombrie 2013 adica ieri a fost primul ep

| betti a răspuns:

Lunea asta 21 octombrie 2013. Ieri la 18 - 00 au dat primul episod din al doilea sezon.

| Tomsa_Andrei_1905 a răspuns:

Boiii naibii ce dracu aveti cu fufa asta