| YukikoMaya a întrebat:

Care a fost cel mai bun film de groaza pe care l-ati vazut? fundita:X

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Sa NU te uiti la Paranormal Activity.Nu e deloc horror.Ba chiar e amuzant!laughing eu cred ca cel mai bun film pe care l-am vazut a fost The Grudge 1, 2, 3 sau Alone.sauThe Ring, sau The last house on left.happyFundahee hee?

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

The messenger love struck

| Giz?z a răspuns:

Dintre alea vechi, Salem's Lot(ecranizarea din anii '70, nu asta mai nouă). Dintre cele recente mi-a plăcut Mirrors.
Edit: Paranormal Activity e o porcărie ordinară. Producatorii ar trebui împușcați.laughing
The Others e un film foarte bun dar numai horror nu e.

| SandaraPark a răspuns:

@andreireghin: daca te crezi asa bun in file horror...dc te'ai speriat la paranormal activity?rolling on the floor daca te sperii asa usor.vai de tine baiatule...laughing

| Naspa6969 a răspuns:

De fapt am 3.Comedie de groaza 1, 2, 3...

| brokenkid a răspuns:

Oo aicia crede-ma mai prins:X sunt expert in filme de groaza, obisnuiesc saptamanal sa ma uit la cel putin 5 filme :X cel mai de groaza care ma speriat cel mai tare a fost : PARANORMAL ACTIVITY, iar cel mai misto film de groaza cu un pic de actiune, cel anterior ERA FARA ACTIUNE TIL RECOMAND PE :UNDEWORLD, 1, 2, 3 BAFTA AMICA >:d< SI VIZIONARE PLACUTA:*:*:*

| cristian_4833 a răspuns:

Incearca sa vizionezi Jeppers Creppers
Cred ca e cel mai tare film de groaza

| piSsuletZ a răspuns:

Wrong Turn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. The Exorcist (1973)
2. 28 Weeks Later (2007)
3. The Exorcism of Emily Rose (2005)
4. Stephen King's Storm of the Century (1999)
5. The Blair Witch Project (1999)
6. Paranormal Activity (2007) si Paranormal Activity 2 (2010)
7. Dead Silence (2007)
8. The Ring (2002)
9. The Grudge (2004) si The Grudge 2 (2006)
10. The Omen (1976) - primele 3 parti laughing
Cam astea ar merge zic eu...restul nu pot spune ca m-au speriat. Acuma depinde si de cati ani ai si alte chestii laughing

| Olive93 a răspuns:

Iti recomand The Grudge, e super. happy

| Perviii a răspuns:

Mie mi s-au parut acestea: The Others, The Exorcist, The Haunting